Legyél te is a Logiscool oktatója!
Ismersz valamilyen programnyelvet? Van tanítási tapasztalatod?
Add át tudásod játékosan, jó hangulatú órák keretében, tudásra szomjas gyerekeknek. Alakítsátok együtt a jövőt! :)
Amit kínálunk

modern munkakörnyezet

versenyképes fizetés

órarendhez igazítható munkaidő

munkatapasztalat egy menő cégnél

jókedvű, elkötelezett csapat, vidám gyerekek :)

Téged keresünk amennyiben

rendelkezel informatikai, programozói ismeretekkel, vagy jó matematika tudással

szeretsz gyerekekkel foglalkozni, könnyen szót is értesz velük

pontos és megbízható, magadra és környezetedre igényes vagy

nappali tagozatos hallgató vagy

Oktatóink mondták
Ami előnyt jelent

A kreativitás nem áll messze tőled,
van már tanítási tapasztalatod,
jól kommunikálsz
Mikor?

Kurzusainkat a tanévhez igazodva hétköznap délután és szombatonként tartjuk, iskolai szünetekben pedig hétfőtől péntekig tartó, egész napos táborokat szervezünk.
Hol?

Országosan, több mint 30 helyszínen tanítunk.
Alábbi iskoláinkba keresünk oktatót

Az űrlap beküldése után iskolavezetőnk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot.

Válassz iskolát
Teljes név
E-mail cím
Telefonszám
Az üzeneted